motoger

Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL
Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
moto2.pl
giełda części
moto2
giełda części śląsk
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części poznań
części używane opel
gielda czesci
auto części
auto części warszawa
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl

Cena Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster Cena

Używane części do Porsche Boxster na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szyba rozsuwana prawa. Używane części samochodowe z kategorii Szyby. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-03 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Szyba rozsuwana prawa do Porsche Boxster 986 FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL 2.4 2000 van (minibus). Tanio Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL 2.4 2000 van (minibus). Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2001. Bryła tego samochodu to van (minibus) i jest to pojazd marki Porsche. Ten model Boxster wychodził w takich wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szyba rozsuwana prawa . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Porsche Boxster wersja 986 FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Porsche Boxster. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Widziałem wczoraj w gazecie że Porsche Boxster ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Porsche Boxster. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane szyba rozsuwana prawa do Boxster. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szyba rozsuwana prawa. Poszukałem szyba rozsuwana prawa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. motoger.pl znalazł dla mnie szyba rozsuwana prawa poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Porsche Boxster. Rozpocząłem poszukiwania szyba rozsuwana prawa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Porsche Boxster. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  szyba rozsuwana prawa w Porsche Boxster. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę szyba rozsuwana prawa do Porsche Boxster. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem szyba rozsuwana prawa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szyba rozsuwana prawa. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyba rozsuwana prawa Porsche Boxster 986 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl